KUCHING POLYTECHNIC, SARAWAK
     
LIST OF EXPERT (UPDATED : 15 JUN 2018)
     
CIVIL ENGINEERING DEPARTMENT
NO. NAME OF FACULTY CONSULTANT FIELD OF EXPERTISE
1 Kamaludin bin Daud Kejuruteraan Awam
2 Mohd. Agus Adib Bin Eskandar Kejuruteraan Awam
3 Sumbang Ak Mandaw Kejuruteraan Awam 
4 Normala Binti Sulliaman  Ukur Bangunan
5 Yuhani binti Jimian (Jami'an) Kejuruteraan Awam
6 Adzrul Izwan Bin Abdullah Kejuruteraan Awam
7 Mohd Nasiruddin Bin Badrol Zaman Geomatik
8 Mohd Ali Bin Jasmi Kejuruteraan Awam
9 Che Zaidi bin Che Hassan Ukur Tanah
10 Mohamed Yusup Bin Mohamad Yackub Ukur Tanah
11 Tiong Hua Sang Ukur Tanah
12 Pang Siow Juen Ukur Tanah
13 Tang Hing Kwong Kejuruteraan Awam
14 Abd. Ghani bin Rashed @ Mohamed Kejuruteraan Awam
15 Alvadjuri Bin Affandie Ukur Tanah
16 Mazlina Bt. Alang Othman Kejuruteraan Awam
17 Nurazura Bt. Rali Kejuruteraan Awam
18 Mior Mohd Suhairin Bin Mior Ismail Kejuruteraan Awam
19 Ronina Sainira Binti Mohamad Sani Kejuruteraan Awam
20 Hazlina Bt. Mahfidz Kejuruteraan Awam
21 Azhan Nor Bin Ahmad Kejuruteraan Awam
22 Azlan Bin Mohd Ali Kejuruteraan Awam
23 Ledia Anak Angul Kejuruteraan Awam
24 Christopher Suresh Martin Sains
25 Mohd Hazry Bin Ismail Kejuruteraan Awam
26 Mazlin Wellington Abdullah @ Magdeline Sinjar Ak. Wellington Merdu  Kejuruteraan Awam 
27 Ahmad Bin  Sidek Kejuruteraan Awam
28 Suzana Wati Binti Adnan Kejuruteraan Awam
29 Farah Deba Binti Ayeob Abdul Halil Kejuruteraan Awam
30 Nur Syamsinar Fadhilah Binti Mohd Jaya Geoinformatik
31 Zainap Binti Haji Lamat Kejuruteraan Awam
32 Mohammed Azmi bin Ladi Kejuruteraan Awam
33 Munirah Binti Dawi Saifuddin Kejuruteraan Awam
34 Nurfadzlina Binti Mohd Rozi Kejuruteraan Awam (Alam Sekitar)
35 Mardiana Binti Mohamad Ukur Bahan
36 Flora Anak Albert Daud Kejuruteraan Awam
37 Azrina Binti Madihi Kejuruteraan Awam
38 Mimi Malisa Binti Dolhan Sains Sekitaran
39 Canarisa Nipi Anak Ah Lian Kejuruteraan Awam (Pembinaan)
40 Normah binti Jainudin @Mohamad Kejuruteraan Awam
41 Reminjus anak Anding Kejuruteraan Awam
42 Mohammad Pauzi bin Mokhtar Kejuruteraan Awam (Pembinaan)
43 Stuart Otto Anak Wilson Munan  Ukut Tanah
44 Sezee Binti Gorotop Kejuruteraan Awam
45 Lee Kong Fah Ukur Tanah
46 Lim Che Chien Kejuruteraan Awam
47 Siti Rozana Binti Romali Kejuruteraan Awam
48 Redzuan Safri bin Abdul Rahman Ukur Bangunan
49 Victor Teng Kok Leong Kejuruteraan Elektrik & Elektronik
50 Joshua Anak Ribi Kejuruteraan Elektrik & Elektronik
51 Hisyarita bt. Abdul Wahid Kejuruteraan Awam
52 Shahrulnizam bin Bahari Kejuruteraan Awam
53 Siti Zubaidah binti Janudin Kejuruteraan Awam
54 Amirul Balkis binti Abu Bakar Kejuruteraan Awam 
55 Mohamad Khaidir Bin Zulkifli Kejuruteraan Awam (Ukur & Geomatik)
56 Azrina Binti Zolkifli Kejuruteraan Awam (Geoinformatik)
57 Nur Athirah Binti Azni Geomatik
58 Muhammad Firdaus Bin Aminuddin Geomatik
59 Siti Farahiah binti Mohamed Kejuruteraan Awam 
60 Syed Mohd Hashim Bin Wan Othman Ukur Bahan
61 Che Ku Norhazlina binti  Che Ku Maidin Kejuruteraan Awam 
62 Muhammad Waridi bin Hadzali Kejuruteraan Awam 
     
ELECTRICAL ENGINEERING DEPARTMENT
NO. NAME OF FACULTY CONSULTANT FIELD OF EXPERTISE
1 Muliadi Bin Wahid Kejuruteraan Elektrik & Elektronik
2 Abg Syafiqnurain Bin Abg Shokeran Kejuruteraan Elektrik
3 Azyyati Binti Basrol Kejuruteraan Elektronik & Telekomunikasi
4 Abdullah Latep Bin Hj.  Mustapha Kejuruteraan Elektrik
5 Hyril Farithz Bin Ahmad Kejuruteraan Elektronik/ Komputer
6 Khairul Hisham Bin Shahari                                       Kejuruteraan Elektrik (Kuasa)
7 Kong Suk Lan                                                         Kejuruteraan Elektrik
8 Petrus Julini Anak Goel Kejuruteraan Elektrik
9 Wong Sie Woo Kejuruteraan Elektronik (Perhubungan)
10 Aidawati Binti Mustapha Kejuruteraan Elektronik & Telekomunikasi
11 Norsaadah binti Sapon Kejuruteraan Elektrik
12 Sylvia Ong Ai Ling Kejuruteraan Elektrik
13 Shahida Binti Nordin Kejuruteraan Elektrik
14 Hasri Bin Hamdan Kejuruteraan Elektronik (Perhubungan)
15 Mohamad Asheri Bin Ismail  Kejuruteraan Elektrik
16 Abdul Yazid Bin Ibrahim Kejuruteraan Elektronik & Telekomunikasi
17 Muhammad Fuaddil Bin Nor Ahad Kejuruteraan Elektronik & Telekomunikasi
18 Jam'aah binti Suud Kejuruteraan Komunikasi Dan Komputer
19 Azarina Binti Azman Kejuruteraan Elektronik dan Telekomunikasi
20 Nor Haizan Binti Jamali Kejuruteraan Elektronik dan Telekomunikasi
21 Dyg Khayrunsalihaty Bariyyah Binti Abg Othman  Kejuruteraan Elektronik & Komputer
22 Juliana Binti Nawawi Kejuruteraan Elektronik dan Telekomunikasi
23 Siti Hawa Binti Ismawi Kejuruteraan Elektronik & Telekomunikasi
24 Jane Anak Motal Kejuruteraan Elektronik & Telekomunikasi
25 Saltihie Bin Zeni Kejuruteraan Elektrik
26 Hazila Binti Abdullah @ Hassim Kejuruteraan Telekomunikasi
27 Zaini Bin Sulaiman Kejuruteraan Elektronik
28 Ahmad Fadli Bin Abd Hadi Kejuruteraan Elektrik
29 Rosniza binti Ramli Kejuruteraan Elektrik
30 Caroline Ann Mai Kejuruteraan Elektronik & Telekomunikasi
31 Aida Nurazalilla Binti Ali Hassan Kejuruteraan Elektronik/ Komputer
32 Nik Syahrul Faizal Bin Nik Mat Kejuruteraan Elektrik (Telekomunikasi)
33 Mike Joe Anak Juing Kejuruteraan Elektronik & Telekomunikasi
34 Ahmad Farid Mohamad @ Jaafar Kejuruteraan Elektronik (Kejuruteraan Komputer)
35 Wan Siti Aisyah Bt. Wan Ibrahim Kejuruteraan Elektronik/ Komputer
36 Mohd Nor Fadli Bin Abu Kassim Kejuruteraan Elektrik
37 Nor Asiah binti Mat Yunus Kejuruteraan Elektronik (Kejuruteraan Komputer)
38 Noor Hanim Bt Abu Bakar Kejuruteraan Elektrik
39 Ahmad Hasmudin Bin Ahmad Azzudin Kejuruteraan Elektrik
40 Mohd Firdaus Bin Mohd Rejab Kejuruteraan Elektrik & Elektronik
41 Mohd Ridzuan Bin Mohamad Sharip Kejuruteraan Elektrik dan Elektronik
42 Fariza Binti Mahyan Kejuruteraan Elektrik
43 Norfarriza Binti Abdullah Kejuruteraan Elektrik (Kawalan & Instrumentasi)
44 Norulazmawati binti Ismail Kejuruteraan Elektrik 
45 Nur Farah Syazwani Binti Ab. Kadir Kejuruteraan Elektronik
     
MECHANICAL ENGINEERING DEPARTMENT
NO. NAME OF FACULTY CONSULTANT FIELD OF EXPERTISE
1 Ho Yoong Chow Kejuruteraan Mekanikal & Sistem Pembuatan
2 Mohd. Subri Bin Saud Kejuruteraan Mekanikal
3 Julius Ak. Apat Kejuruteraan Mekanikal
4 Mawardi Bin Mohamad @ Mat Junoh Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
5 Khalid Husseine Bin Tuah Kejuruteraan Pembuatan [Proses Pembuatan]
6 Chen Hong Liung Kejuruteraan Mekanikal
7 Abdul Rashid Bin Hassan Kejuruteraan Mekanikal
8 Dr. Zamri Bin Yusoff Kejuruteraan Mekanikal
9 Dr. Ong Tze Ching Kejuruteraan Mekanikal
10 Chen Wong Keong Kejuruteraan Mekanikal
11 Yusnenti Faziran binti Mohd Yunos Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
12 Thandayuthapani A/L Seperamaniam Kejuruteraan Mekanikal
13 Lily Siong @ Lily Binti Mahmud Kejuruteraan Mekanikal
14 Hafizi Bin Mustafa Kejuruteraan Mekanikal
15 Norasni Binti Mohd Jamir Kejuruteraan Elektrik
16 Bong Nee Mel Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
17 Azar Bin Shabudin Kejuruteraan Mekanikal
18 Andy Anak  Buja Kejuruteraan Mekanikal
19 Ahmady Bin Solong Kejuruteraan Mekanikal
20 Gary Ak. John Kejuruteraan Mekanikal
21 Wu Jia Hang Kejuruteraan Mekanikal
22 Mohd Khuzairy Bin Mohd Yusof Kejuruteraan Mekanikal
23 Aliff Bin Ab Tahir Kejuruteraan Mekanikal
24 Jane Daniela Mugan Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
25 Mohd Khairulamzari Bin Hamjah Kejuruteraan Mekanikal
26 Wilson Anak Intai Kejuruteraan Mekanikal
27 Mohamad Shukri bin Muda Kejuruteraan Mekanikal
28 Mohamad Najib Bin Mohamad Zain Kejuruteraan Mekanikal
29 Wan Siti Fatimah Bt Wan Ab Rahman Kejuruteraan Mekanikal
30 Wong Chun Fong Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
31 Yap Ai Tie Kejuruteraan Mekanikal
32 Zenty Razilanaty Bt. Sahari Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
33 Sujanuriah Binti Sahidi Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
34 Armazlin Binti Ahamad Arshad Kejuruteraan Mekanikal
35 Za'aba Helmi Bin Khamisan Kejuruteraan Mekanikal
36 Al Standley anak Nohe Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
37 Mohd Yusri bin Ibrahim Kejuruteraan Mekanikal
38 Muhamad Zuraidi Bin Rohani Kejuruteraan Mekanikal
39 Mohd Fakrul Razi bin Jamaluddin Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
40 Mohd Saiful bin Saleh Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
41 Rexca Anak Jamit Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
42 Norhasmawi Bin Hassan Kejuruteraan Teknologi  (Pendingin & Penyejukbekuan)
43 Hasanul Hadi bin Saleh Kejuruteraan Mekanikal
44 Saiful Irwan Bin Sarkawi Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
45 Asmuni Muhairah Binti Abdullah Kejuruteraan Elektrik
46 Lau Ong Yee Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
47 Blangkat Ahmad Basimin Kejuruteraan Elektronik (Komputer)
48 Chen Kok Min Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
49 Yusmi Bin Halit Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan & Pengeluaran)
50 Polycarp Jeffery Jok Kejuruteraan Elektrik
51 Wan Hairilamei Bin Nik Wan Zainun Kejuruteraan Mekanikal
52 Abu Harfiz bin Hassan Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
53 Ahmad Sapuan Bin Hasan Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
54 Zaimi B. Zainol Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
55 Mohd Fitri Bin Safe'i Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
56 Zikri Bin Zakaria Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
57 Mohd Nor Hakim Bin Ab Wahab Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
58 Ahmad Nasir Bin Mohamed Noor Kejuruteraan Mekanikal (Pemesinan)
59 Chew Yueh Seng Kejuruteraan Elektrik
60 Nor Aiman bin Sukindar Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
61 Anorrasyidi Bin Anwar Kejuruteraan Mekanikal (Pendingin dan Penyejukbekuan)
62 Ho Rui Jin Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
63 Muhammad Ridhwan Bin Ishak Kejuruteraan Mekatronik
64 Mohd Fakhrur Razi B. Misran Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
65 Mohd Sarhan Bin Othman  Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
66 Mohd Noor Bin Jusoh Kejuruteraan Mekanikal
67 Muhammad Zahid bin Mainur Sains Gunaan (Teknologi Maritim)
68 Azlan Shah Bin Katiman Kejuruteraan Mekanikal (Automasi)
69 Ahmad Fairuz Bin Mohamed  Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
70 Mohammad Sufian Bin  Mahmud  Kejuruteraan Mekanikal (Kimpalan)
71 Mohamad Fadhil Bin Mohamad Yunus Kejuruteraan Mekanikal
72 Dino Sabastian Ak.  Mawang Kejuruteraan Mekanikal &Pendidikan
73 Mohamad Sophian Bin Borhan Kejuruteraan Mekanikal &Pendidikan
74 Ahmad Sallehin bin Mohd Ali Kejuruteraan Mekanikal (Pendingin dan Penyejukbekuan)
75 Suhaimi Bin Said Kejuruteraan Mekanikal 
76 Roslan bin Siron Kejuruteraan Mekanikal (Pendingin dan Penyejukbekuan)
     
COMMERCE DEPARTMENT
NO. NAME OF FACULTY CONSULTANT FIELD OF EXPERTISE
1 Mohd. Shah B. Yunus Pentadbiran Perniagaan
2 Normala Binti Jaya Perakaunan 
3 Khatijah binti Ibrahim Perakaunan
4 Sharifah Mahani Syid  Assimie Pengurusan Perniagaan 
5 Fatimah Binti Leman Pengurusan Perniagaan (Pemasaran)
6 Muhammad Shahril Bin Ghazali Pendidikan (Keusahawanan & Perdagangan)
7 Muhammad Zaki Bin Ab Muluk Perakaunan
8 Muhamad Amin bin Borhan Kewangan & Perbankan
9 Saidi Bin Japari Pentadbiran Perniagaan
10 Saripah Siti Zuliani Bt. Wan  Abd. Rahman Pentadbiran Perniagaan
11 Chai Chang Yeah Pengurusan Perniagaan
12 Dr Lewis Liew Teo Piaw Pengurusan Perniagaan
13 Diana Lim Pei Wen Pengurusan Perniagaan
14 Liu Yew Chui @ Melissa Audrey Adriana Liu Abdullah Perakaunan
15 Mohamad Haniz Bin Osman Pengurusan Perniagaan
16 Zulhan Bin Matlin Sains Perniagatani
17 Helen Unyan Anak Embul Pengurusan Perniagaan
18 Mobil Bin Sahran Pengurusan Perniagaan
19 Nur Hafizah Bt Jailani Pengurusan Perniagaan
20 Siti Nurfaizah Bt. Abu Undang-undang
21 Ermizam Bin Edni Ekonomi & Perniagaan
22 Zaidi Bin Basli Pentadbiran Perniagaan
23 Didi Reena Binti Matzen Pentadbiran Perniagaan (Pemasaran) 
24 Nurhani Abdullah @ Florence Fletcher Perniagaan Antarabangsa
25 Noor Hafizah Binti Azali Pentadbiran Perniagaan
26 Hasimah Binti Salleh Pentadbiran Perniagaan (Pemasaran)
27 Noorhasmah Binti Yahya Ekonomi Antarabangsa
28 Suraini Binti Mat Abu Pengurusan Sumber Manusia
29 Suhana Binti Matlin Pentadbiran Perniagaan (Kewangan)
30 Zunita Binti Bujang Ekonomi & Perniagaan Antarabangsa
31 Zainah Binti Seman Pentadbiran Perniagaan (Pemasaran)
32 Muslehah Binti Saini Ekonomi
33 Hartyni Binti Mastor Ekonomi & Perniagaan
34 Arfieen bin Mokhtar Perakaunan
35 Siti Zaleha Binti Idris Perakaunan
36 Rosland Buja Keusahawanan
37 Emy Marina Hassan Perakaunan
38 Hairulhana Binti Zawawi Pengurusan Perniagaan
39 Baizura Binti Tiai Perakaunan
40 Magdalyne Egan Pentadbiran Perniagaan
41 Jeckie Jepat Chang Pentadbiran Perniagaan
42 Azrin bin Ladis Keusahawanan
43 Shanty Anak Emerson Gerijih Perakaunan
44 Faidatul Akma Binti Che Kamarudin  Perakaunan
45 Murtadha B. Rafaai Matematik
46 Nur Zuleikha Binti Zakaria Undang-undang
47 Nur Azreen Binti Zaidil Perakaunan
48 Brenda Edith Anak Christopher Perakaunan
49 Sharifah Ainul Farihah Bt Syed Abdullah Perakaunan
50 Siti Adawiyyah Binti Abdullah Pendidikan (Keusahawanan & Perdagangan)
     
INFORMATION TECCHNOLOGY & COMMUNICATION DEPARTMENT
NO. NAME OF FACULTY CONSULTANT FIELD OF EXPERTISE
1 Lenny Kolina Bt. Majalis Sains (Perniagaantani)
2 Adlin Yusnita Ilyas Pengajian Maklumat
3 Norbaizura Bt. Mokhtar Sains komputer (Pengkomputeran Rangkaian)
4 Sharafi Bin Mohamed Yusoff Teknologi Maklumat
5 Wahidah Binti Anuar Teknologi Maklumat
6 Chen Mei Ching Teknologi Maklumat (Sains Komputan)
7 Anita Ajang Sains komputer
8 Siti Hudzimah Binti Bujang Teknologi Maklumat
9 Zakir Hussain Bin Ibrahim Teknologi Maklumat
10 Sabrina Bt. Milan Teknologi Maklumat
11 Siti Fatia Binti Mohamad Ali Sains Komputer (Rangkaian)
12 Nur Yahzelina Bt. Hanafi Sains komputer
13 Kedung Fletcher  Sains Komputer (Kejuruteraan Perisian)
14 Johari Ahmad Bin Ghazali Teknologi Maklumat
15 Tan Phei Yee Teknologi Maklumat
16 Nurzaihan Bin Ismawi Sains Komputer
17 Herasuhanti binti Hermain Sains Komputer
18 Noraimi Binti Mahran Teknologi Maklumat
19 Surafah binti Mos Teknologi Maklumat
20 Sanjay Charles Albert Sains Komputer (Rangkaian)
21 Muliyani binti Abdullah Teknologi Maklumat (Multimedia)
22 Dzulkipli Bin Marasan Sains Komputer
23 Siti Noor Aishah Binti Mohammad Teknologi Maklumat
24 Norfazilah Binti Mohamad Pon Sains komputer (Perisian)
25 Zainal Fitri Bin Mohd Zolkifli  Pembangunan Perisian
26 Rohaya Binti Mohamad Sains Komputer (Sistem maklumat)
27 Norhaida binti Hussain Sains Komputer
28 Razeli bin Sani Teknologi Maklumat
29 Hanis Basira Binti Abu Hasan Teknologi Maklumat
30 Muhamad Zaidi Bin Mohd Ali Sains Komputer (Kejuruteraan Elektronik Komp)
31 Ng Boon Ding Sains Komputer (Perisian)
32 Nazrie Bin Baini Sains Komputer (Sains Komputan)
33 Anding Anak Nyuak  Sains Komputer
34 Muhammad Adib Bin M Salim Sains Komputer (Rangkaian)
35 Azwan Syamil Bin Zainudin Sains Komputer
     
PETROCHEMICAL ENGINEERING DEPARTMENT
NO. NAME OF FACULTY CONSULTANT FIELD OF EXPERTISE
1 Yap Tek Chuan Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
2 Abdullah Bin Elon Kejuruteraan Kimia
3 Zainal Abiddin Bin Ahmad Kejuruteraan Mekanikal
4 Kintan Bt. Othman Kejuruteraan Elektronik & Telekomunikasi
5 Abdullah Bin Ahmad Kejuruteraan Mekanikal  Aeraunatik
6 Suriana Bt Ismail Kejuruteraan Kimia-Polimer
7 Khairulfadilah Binti Mohd Sazali Kejuruteraan Elektrik
8 Nur Lydia Bt. Othman Kejuruteraan Kimia
9 Daisy Anak Augustine Pedang Kejuruteraan Kimia
10 Maslina Bt. Buang Kejuruteraan Kimia
11 Mohd Asyraf Bin Md Junos Kejuruteraan Mekanikal
12 Hidayah Binti Julaihi Kejuruteraan Kimia
13 Noorlisa Hanim Binti Mohamad Ariffin Kejuruteraan Kimia
14 Mohamad Mawardi Bin Rustam Kejuruteraan Elektrik (Kawalan, Instrumentasi & Automasi)
15 Hatta Azuwar Bin Dahlan Kejuruteraan Elektrik
16 Alexandria Ak George Empam Kejuruteraan Elektrik & Pendidikan
17 Samsiah binti Md Saleh Kejuruteraan Elektrik Kawalan & Instrumentasi
18 Norli Binti Umar Oleokimia
19 Donald Anak Juan Kimia dan Proses
20 Hafizah Bt Naihi Kejuruteraan Kimia
21 Christopher Janting Liew Chalu Kejuruteraan Kimia
22 Norina Binti Yadin Kejuruteraan Kimia
23 Azmi Bin Ahmad Kejuruteraan Kimia
24 Kalaiyarasu A/L Gopalan Kejuruteraan Mekanikal
25 Zur Ain Bt Mohd Nawawi Kimia
26 Nor Syuhada binti Muslim Kejuruteraan Kimia
27 Muhammad Bilal Bin Mokhtar Kejuruteraan Mekanikal (Pemesinan)
     
MATHEMATIC, SCIENCE AND COMPUTER DEPARTMENT
NO. NAME OF FACULTY CONSULTANT FIELD OF EXPERTISE
1 Mohd Othman Bin Mokhtar Ukur Tanah
2 Charles Muling Anak Libau Kejuruteraan Elektrik
3 Rohaida Bt. Abu Bakar Kejuruteraan Elektrik (Perhubungan)
4 Termimi Hidayat Bin Mahyan Kejuruteraan Elektrik 
5 Samsudin Bin Mohd Saleh Kejuruteraan Elektrik
6 Ruzaihan bin Jaffar Sains Komputer
7 Cr. Dr. Ling Ying Leh Teknologi Maklumat
8 Shaifatulna'im Binti Shamsuddin Kejuruteraan Mekanikal
9 Jeffery Abat Anak Maramat Kejuruteraan Elektronik (Telekomunikasi)
10 Nizar Bin Ahmad Kejuruteraan Elektrik (Telekomunikasi)
11 AB Aziz Ikhwan bin AB Wahab Sains Komputer
12 Azlina Bt. Morshidi Sains Komputer
13 Hanem Bt Mohd Halid Kejuruteraan Komputer
14 Halimah Bt Robert Kejuruteraan Elektronik (Elektronik Komputer)
15 Izwanizam Bin Yahaya Kejuruteraan Elektrik
16 Nursahizalina Bt Mohd Sa'at Kejuruteraan Elektrik
17 Nuur Maisya Binti Mazni Kejuruteraan Elektrik
18 Farah Abdul Malek Matematik
19 Mohd Zulhilmi Bin Jaafar Kejuruteraan Elektrik
20 Nadia Binti Ahim Sains Komputer
21 Mohamad Fairulnizam Bin Mohd Idaham Matematik
22 Mohd Faizal Bin Che Mat Kejuruteraan Elektrik
23 Nuredzan Binti Zaludin Komputer
24 Nur Syarafina Binti Abdul Rahman Teknologi Maklumat
25 Matieu Bin Ah Kim Kejuruteraan Elektronik [Kejuruteraan Komputer] 
26 Liyana binti Murni Kejuruteraan Elektronik & Telekomunikasi
27 Mohd Izwan Bin Shaharuddin Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
28 Nur Ahda Binti Awallul Azmi Sains Matematik
29 Mohd Firdaus Bin Abdul Rashid Perancangan Bandar dan Wilayah
30 Amizan Bin Abdullah Kejuruteraan Awam
     
GENERAL STUDIES DEPARTMENT
NO. NAME OF FACULTY CONSULTANT FIELD OF EXPERTISE
1 Sofian Bin Mohd. Bimbingan & Kaunseling
2 Dzatiah Bt. Mohamad Pendidikan Islam
3 Maxwell March Joseph B. Inggeris
4 Jenniecia Irdrinnie Anak Allay Bahasa Inggeris
5 Khairani Binti Kaharuddin Pendidikan Islam
6 Sharifah Khuzaimah Binti Wan Yusup Pendidikan Islam
7 Natrah Bt. Mat Noor Pendidikan Islam
8 Elsie Ak. Atau B. Inggeris
9 Alfred Valentine Bakrin B. Inggeris
10 Ribhan binti Ibrahim Pendidikan Islam
11 Siti Zuriah Bt. Osman B. Inggeris
12 Phylliscia Ak. Toman B. Inggeris
13 Fatin Faqeriah Binti Hj. Hamsah Pengajian Islam
14 Wong Tee Wei Sastera
15 Norita Bt Abd Aziz Pengajian Islam
16 Noor Fhakurulzee Bin Abd Talib Pengajian Islam
17 Ann Ak. Report B. Inggeris
18 Eudary Ak. Roland Duju B. Inggeris
19 Andy Anak Dan B. Inggeris
20 Fadhlina Binti Mohamad Ahmad  Usuluddin
21 Marcus Kho Gee Whai B. Inggeris
22 Nurizan Binti Saury Bahasa Inggeris dan Sastera
23 Mohd Azahar Bin Jantan Syariah Islamiah
24 Mornita Anak Deri Pengajaran Bahasa Inggeris
25 Agnes Anak Buda Pengajaran Bahasa Inggeris
26 Bibie Anak Neo Pengajaran Bahasa Inggeris
27 Nur Syafiqa Aqiera binti Abdullah @ Falecia Stephanie anak Clement Pengajaran Bahasa Inggeris
28 Surya Adliza binti Abdul Kadir Pendidikan Islam
29 Nurshakhuzaimah Bte Sahmat Syariah (Fiqh & Usuluddin
30 Azari Bin Masili B. Inggeris
31 Wan Faisal Bin Wan Ahmad Mohtasa Pengajian Islam (Syariah)
32 Andy Bin Haman Bahasa Inggeris 
33 Zainab Binti Mohamad Ahmad Pengajian Islam Dakwah & Kepimpinan
34 Shahidan bin Shafie Pengajian Islam
35 Nor Syahidzan Binti Mohammad Ridzuan B. Inggeris
36 Mohamad Bazli Bin Md Radzi  Syariah 
37 Nurul Hanani Binti Hasan Bahasa Inggeris
38 Nur Syafia Izzah Binti Ismail Bahasa Inggeris